Obecnie oferujemy 5 apartamentów w centrum Poznania

 

Apartament na ulicy Półwiejskiej


Jeśli posiadasz nieruchomość w centrum Poznania i myślisz o udostępnieniu swojego mieszkania poprzez wynajem "na doby" co jest znacznie korzystniejsze z punktu widzenia zysków z wynajmu to możemy zaproponować Tobie obsługę takiego przedsięwzięcia oraz dostarczanie regularnie gości do Twojego apartamentu.

Posiadamy własną bazę stałych sprawdzoncyh klientów oraz firm które poszukują mieszkań dla swoich pracowników. Możemy za Państwa osbługiwać taką nieruchomość pod kątem sprzątania, przygotowania do wprowadzenia gości, sprawdzania i weryfikowania klientów którzy będą zamieszkiwać apartament oraz weźmiemy na siebie w pełni odpowiedzialność za wymianą pościeli i obsługę rezerwacji kalendarza.


Piano Apartament

Apartament w dzielnicy
"Stare Miasto"


Obiekt nazwany przez dewelopera "Nowe Garbary" to kilkuletni budynek mieszkalny znajdujący się 500 metrów od starego rynku w Poznaniu. 42 metry kwadratowe oferowane są łącznie z miejscem postojowym w podziemnej hali garażowej. Z tego miejsca zawsze dotrzemy bez problemu do serca Poznania (starego rynku), koryta rzeki Warty, największego parku w Poznaniu (Cytadeli) czy "Starej Rzeźni" - jednego z najbardziej kulturalnych miejsc w Poznaniu gdzie odbywają się sztuki, targi staroci czy niezapomniane widowiska muzyczne.


Apartament na Garbarach
 

Apartament w dzielnicy "Nowe Miasto"


Mieszkanie znajduje się dokładnie 500 metrów od najpopularniejszego jeziora w Poznaniu "Malty". W okolicy dwa potężna markety "Posnania" oraz galeria "Malta". Ogromnym plusem tej lokalizacji jest również DARMOWY (w cenie wynajmu) basen który jest dostępny na wyłączność dla wszystkich mieszkańców tego osiedla. Jeśli szukasz aktywności fizycznej i zakupów - ten apartament na pewno spełni Twoje oczekiwania.


Apartament na Katowickiej

Apartament na ulicy "Półwiejskiej"


To Nasz najnowszy apartament mieszczący się w centrum Poznania 500 metrów od Starego Browaru - jednego z najsłynniejszych w Europie środkowej marketów. Ogromnym plusem tej lokalizacji jest pobliski park Izabeli i Jarogniewa Drwęskich. Na pewno każdego potencjalnego mieszkańca może ucieszyć wyjście z psem czy spacer z dzieckiem w tej okolicy. Samo mieszkanie znajduje się w secesyjnej kamienicy którą od Starego Browaru dzieli tylko w/w park oraz jedna z najbardziej znanych ulicy Poznania "Królowej Jadwigii".


Yellow Studio